Objednávky

Jaké platby akceptujete?
Akceptujeme platby za zboží formou dobírky nebo platební kartou.
V jaké měně se zobrazují ceny? Jsou s DPH?
Ceny výrobků jsou uváděny v dané měně jednotlivých zemí. Ceny jsou s DPH.
Jaké jsou možnosti dopravy a jaká je dodací lhůta?
Zboží zasíláme spediční službou GLS s doručením do 4 pracovních dnů od zadání objednávky.
Přijde mi potvrzení o objednávce?
Při zadání objednávky Vám přijde potvrzující e-mail, že jsme Vaši objednávku přijali a je zpracovávána.
Jak vím, že objednávka byla odeslána?
Přijde Vám zpráva (sms nebo email) od přepravní společnosti, která Vás informuje o datu převzetí zásilky, způsobu platby a datu doručení zásilky.
Nepřišla mi zásilka. Co mám dělat?
V přijaté sms nebo emaily o doručení Vám přijde i číslo zásilky (track and trace), pomocí kterého si můžete prověřit, kde se Vaše zásilka aktuálně nachází.
Jak vrátit zboží, jak postupovat v případě reklamace?
Přesný postup reklamace a vrácení peněz naleznete v obchodních podmínkách.

Produkty

Proč nepoužíváme nehořlavý tissue papier v našich výrobcích?
Nehořlavý tissue papír anglicky zvaný "FLAMEPROOF TISSUE PAPER" je papír, který je dodatečně upraven přidáním speciálních chemických látek. Existuje několik známých často používaných finančně nenáročných chemických přísad, které se v průmyslu používají na ochranu proti hořlavosti např. textilií, technického papíru a podobně. Takové chemické přísady se používají i na úpravu papíru určeného pro výrobu konfet a party sortimentu. Bohužel ani jedna z dosud známých a účinných přísad není netoxická nebo zdraví škodlivá.
Dnešní doba přináší prostředí ve kterém člověk žije již tak enormní enviromentální zatížení navzdory platným přísným normám a ekologickým předpisům. Výrobní strategií naší firmy je přinášet našim zákazníkům výrobek který v maximální možné míře eliminuje toxikologickou zátěž na lidský organismus. Z tohoto důvodu v našich výrobcích používáme jedině papír který je vyroben ze 100% celulózy pocházející z evropských lesů a je barvený barvivy potravinářského typu. Papír neobsahuje žádné dodatečné přísady nebo chemické látky! Podkladový papír má certifikát pro bezpečný kontakt s potravinami což je v případě papírových konfet nebo stuh které často přicházejí do přímého kontaktu s potravinami nezbytná a zásadní podmínka.
Častokrát se stává, že papírové stuhy a konfety si nosí děti domů. Zbývá už jen k zamyšlení, zda dětský organismus budeme vystavovat kontaktu s chemickými látkami ve výrobcích které pocházejí téměř výhradně ze zemí třetího světa nebo dáme přednost evropskému produktu který myslí na zdraví a bezpečnost našich dětí.
Je možné používat naše výrobky v interiéru?
Naše výrobky jsou schváleny pro použití v interiéru i exteriéru. Vzhledem k mohutnost a výšku efektu doporučujeme však používat výrobky v exteriéru nebo ve velkých halách. Použití výrobku v interiéry vždy konzultujte s požárně - bezpečnostní službou.
Je možné výrobek poslat kurýrní službou nebo poštou?
Jelikož se jedná o pyrotechnický výrobek, jeho přeprava podléhá zvláštním předpisům podle Evropské dohody o silniční přepravě nebezpečných věcí. Ve smyslu tohoto nařízení naše výrobky mají klasifikaci nebezpečného zboží 1.4S. Výrobky není možné poslat poštou, lze je však přepravovat kurýrní nebo jinou přepravní společností. Na přepravu našich výrobků nejsou potřebné zdaleka tak přísné přepravní opatření jako při přepravě ohňostrojů nebo zábavní pyrotechniky.
Je možné používat výrobky při silném větru nebo dešti?
Nedoporučujeme používat naše výrobky při silném větru nebo v dešti. Při používání našich výrobků platí však jedna velmi důležitá zásada a to že v případě i toho nejslabšího větru vždy orientujeme výrobek proti směru větru. Pokud papírové stuhy vystřelují proti směru větru nádherně se vznáší ve vzduchu a pomalu padají na zem. Před použitím výrobku si vždy přečtěte návod k použití.
Co je papírový ohňostroj?
Papírový "ohňostroj" není klasický ohňostroj v pravém slova smyslu. Je to název pro denní vizuální efekt sestávající z pomalu padajících papírových stuh a konfet.
Pokud Vaše slavnost, párty nebo sportovní událost mají výrazný bod programu, vhodným směrem vystřelené a pomalu padající papírové stuhy a konfety maximálně zvýrazní tento slavnostní okamžik. Je to "ohňostroj" barev, který vyvolá překvapení, úsměv a nezapomenutelný zážitek pro všechny přítomné diváky. Pokud je kladen požadavek na rychlé úklid, papírové stuhy jsou ideálním řešením.
PyroCollection, Slovakia s.r.o. - slovenský výrobce papírových ohňostrojů - přináší tuto nezapomenutelnou explozi barev v podobě originálního patentovaného pyrotechnického výrobku vyrobeného podle aktuálně platných evropských standardů EN 16256. Z dobrého nápadu a několikaleté vývojové práce vznikl výrobek, který v sobě spojuje vysokou bezpečnost, jednoduchou manipulaci a překvapivě velký efekt a to vše už téměř 15 let pod značkou "Made in Slovakia". Výrobek je schválen notifikovanou zkušebnou 1395 - KONŠTRUKTA - Defence, a.s. Dubnica nad Váhom, Slovensko a označený značkou CE.
Nová limitovaná série papírových ohňostrojů PYROSHOOTER pro zvýraznění těch největších momentů ve Vašem životě a společnosti v této chvíli přichází k Vám. Různobarevné papírové stuhy a konfety explodující nad Vašimi hlavami budou prvním "ohňostrojem", který nejen vidíte ale ho i cítíte. Popadané stuhy a konfety vytvoří v konečném důsledku fantastickou různobarevnou výzdobu Vašeho exteriéru který bude "magnetem" pro všechny přítomné děti. Použitý barevný papír je vyroben v EU, splňuje všechny přísné kritéria hygienické nezávadnosti, je vyroben ze 100% celulózy a představuje celkově biodegradovatelný materiál přijatelný pro životní prostředí.
V případě že máte vlastní představu co se týče použitých barev? Zavolejte nám, rádi Vám namícháme barvy tak jak si přejete.